галерея сайт форум
AllTransUA .
com
український транспортний форум
реєстрація пам'ятати
забули пароль? вхід
Пошук Тема: Тернопіль / Tarnopol / Ternopil (файне місто :)   en  ua  ru

◂◂1234▸▸
показати всі
лихвар
лінкцитувати
1
2008-11-19, 21:26

приватне повідомлення

викладу-но я нарешті передруківку статті на тему тролів з однієї місцевої бездурної газетки

"НОМЕР ОДИН (У кожну скриньку)" №45 від 11 листопада 2008 року
[інтерв*ю з мером Тернополя Романом Заставним]
...
Також у столиці зустрічався з першим заступником Міністра ЖКГ. На зустрічі обговорювалося питання роботи КП "Тернопільелектротранс". Зустріч була зініційована мною і пов*язана з тим, що держава взяла на себе певні зобов*язання щодо співфінансування програми "Тролейбуси". Міська рада виділила 3,1 млн.грн. Натомість виявилося, що держава програма не діє, позаяк вона була розрахована на спеціальний фонд, який обмежений, бо програма з продажу державногомайна не виконана. Зійшлися на тому, що Міністерство ЖКГ взяло на себе зобов*язання щодо "перекидання" грошей із загального фонду. Відповідно співфінансування з боку держави обіцяно виконати на суму 3,2 млн.грн. При наших 3,1 млн. і понад 3 млн.грн з держбюджету Тернопіль має отримати до кінця року 10 нових тролейбусів. Якщо нам не вистачатиме грошей , то будемо брати тролейбуси у лізинг. Визначилися на тому, що лізингова програма буде розрахована на 1 рік для того, щоб наступникам не передавати боргові зобов*язання.
Тролейбусне управління і далі залишається в полі особливої уваги. Розглядається варіант придбання не лише українських, а й чеських тролейбусів. На сьогодні повторний тендер по тролейбусах виграли львів*яни, позаяк представники Луцька, де також виготовляють тролейбуси, не представили сертифіката на свої транспортні засоби. Раніше були проблеми з львів*янами, однак ми їм виставили додаткові умови і є сподівання, що до нового року тролейбуси будуть в Тернополі. Ми маємо серйозні очікування щодо придбання цих тролейбусів, однак досягти реального покращення роботи тролейбусного управляння навіть з новими тролейбусами нам не вдасться, поки не наситимо його сучасною технікою. Тернополю треба , як мінімум, придбати ще 20 одиниць техніки, щоб вивести КП "Тернопільелектротранс" на беззбитковий режим роботи.
...
лихвар
лінкцитувати
2
2008-11-19, 21:31
п.с.
1. подяка Buran'ові за, те що він знайшов ту статтю і сказав мені :)
2. прохання поки не надто афішувати цю інфу по решті інету, про всяк випадок..
HAnS
лінкцитувати
3
2008-11-20, 15:28

приватне повідомлення

лихвар[2]:
-----------------------
> прохання поки не надто афішувати цю інфу по
> решті інету, про всяк випадок..
-----------------------

Не збираюся афішувати її, але чому цього краще не робити?:)
лихвар
лінкцитувати
4
2008-11-20, 17:36

приватне повідомлення

HAnS[3]:
-----------------------
> Не збираюся афішувати її, але чому
> цього краще не робити?:)
-----------------------
так мене попросили; можливо аби не "накаркати" :)

а тим часом терн. позбувся ще однієї 9тр..
як повідомив сьогодні Антон Одобецький, порізали 056..
отакий він був у січні
www.picatom.com

липень (і до порізки)
www.picatom.com
HAnS
лінкцитувати
5
2008-11-20, 19:12

приватне повідомлення

лихвар[4]:
-----------------------
> тим часом терн. позбувся ще однієї 9тр.. як
> повідомив сьогодні Антон Одобецький, порізали 056.. отакий він
> був січень липень (і до порізки)
-----------------------

Дуже прикро :(
Швидко ж у вас ріжуть тролейбуси :( У нас простояти може кілька років...
лихвар
лінкцитувати
6
2008-11-20, 22:32

приватне повідомлення

HAnS[5]:
-----------------------
> Дуже прикро :( Швидко ж у вас ріжуть
> тролейбуси :( У нас простояти може кілька років...
-----------------------
враховуючи швидкість його порізки (в серпні ще їздив), імхо, він мав конкретні проблеми - рама/кузов. тобто з нього зняли усе корисне, а решту - в брухт.
лихвар
лінкцитувати
7
2008-11-21, 01:17

приватне повідомлення

натрапив на статистику кількості р.с. по україні за 2002 http://forum.tr.ru/read.php?3,74199
у тернополі тоді було 79, зараз 63 десь..
лихвар
лінкцитувати
11
2008-12-14, 14:47
ще одна передруківка статті на тему тролів

"НОМЕР ОДИН (У кожну скриньку)" №49 від 9 грудня 2008 року
[інтерв*ю з мером Тернополя Романом Заставним]
...
Ще одне важливе питання, яке обговорювалося у столиці, пов*язане з фінансуваннями тролейбусів. Держава на цей рік взяла на себе зобов*язання на умовах співфінансування по програмі "Тролейбус" виділити Тернополю 1,5 млн. грн. (500 тис. грн. із загального фонду і 1 млн. грн. - спеціального). У цьому році стався провал по наповненню спеціального фонду, практично державне майно не продавалося, а наповнення спецфонду близьке до нуля. У Києві розглядалося питання по зміні джерела фінансування тролейбусів для м.Тернополя, зокрема заміна його зі спеціального на загальний фонд. Документи підготовлені Міністру фінансів на підпис, і ми сподіваємося, що з його боку буде адекватна реакція. Наразі угода між Львівським автобусним заводом та Тернопільською міською радою на постачання семи тролейбусів укладена. Більше того, КН "Тернопільелектротранс" вже у найближчий час отримає транш з міської ради (1 млн. грн.), відповідно очікуємо через три тижні мати в Тернополі три нових тролейбуси. Загальне придбання семи тролейбусів змушені перенести на наступний рік, бо львів*яни до нового року не встигнуть здійснити постачання всіх тролейбусів, як це передбачено в угоді. Водночас це невелика біда, адже з інтервалом у тиждень в Тернопіль заїжджатиме новий тролейбус. Коли всі сім тролейбусів прибудуть до нашого міста, ми матимемо певну стабілізацію з перевезеннями електротранспортом.
лихвар
лінкцитувати
12
2008-12-24, 19:28

приватне повідомлення

Ну а згодом?
Про наслідки можливі не подумать?
Один лиш тільки раз і вже крадеться
п**дець з своєю усмішкою хижой...

Л. Подерв*янський, "Гамлєт ..."


http://te.20minut.ua/news/140233
Рух по вулицях в центрі Тернополя стає одностороннім
схема http://img.ria.ua/photos/ria/news_text/1/136/13645/13645.jpg
Одразу на кількох вулицях центральної частини міста запроваджують односторонній рух з 1 січня.
Тернополяни, які їхатимуть з “БАМу” до залізничного вокзалу, виходитимуть з маршруток на зупинці на вул. Дивізії «Галичина» — до вокзалу доведеться йти через пішохідний міст із 1 січня. До мерії можна буде під’їхати тільки зі сторони Нацбанку. На Руську не вдасться потрапити з вул. Шашкевича, якщо їхати атомобілем від “Орнави”. Такі зміни чекають місто з Нового року.

— Такі нововведення для міста розробили спеціалісти Львівської політехніки, — розповідає заступник міського голови з питань ЖКГ Микола Марценюк. — Вони аналізували транспортну систему міста і дійшли висновку, що, зробивши рух центральними вулицями одностороннім, вдасться трохи “розвантажити” місця, де постійно утворюються затори.

Зараз у місті встановлюють відповідні знаки, а вже з 1 січня всім автомобілям у Центрі доведеться їздити по-новому. Односторонньою, в напрямку двоаркового моста, зроблять вулицю Богдана Хмельницького. У зворотньому напрямку транспорт їздитиме по вулиці Дивізії «Галичина», колишній Довгій.

Також односторонньою зроблять вул. Шашкевича — нею можна буде їхати тільки від Руської до Живова. У зворотньому напрямку, на Руську, можна буде виїхати по паралельній до Шашкевича вул. Паращука. Тільки в одному напрямку — від Грушевського до Катедри — дозволено буде їхати Листопадовою.

У майбутньому рух транспорту в місті зазнає змін. Уже наступного року планують розширити проїзд під двоарковим мостом — у напрямку вул. Збаразької. Праву арку розширять за рахунок пішохідної зони, і там буде повноцінний проїзд на дві смуги.

Працюють фахівці Львівської політехніки і над вдосконаленням системи руху транспорту на “рогатці”. У цьому районі, на думку львів’ян, насамперед потрібно довести до ладу Гайову. Потім, можливо, змінять напрямок руху на прилеглих до неї вулицях та роботу світлофорів. У далеких планах міста — збудувати дорогу, яка сполучала б Пронятин та район поблизу заводу “Сатурн” в обхід Ставу.

Варто зауважити, що “даішники” підтримують запровадження одностороннього руху на вулицях центральної частини міста. Правоохоронці кажуть, що такі нововведення себе виправдають — і пересування містом стане швидшим та безпечнішим. Самим водіям, кажуть у ДАІ, не варто боятися нововведень.

— Думаю, до часу, доки нова система руху набере чинність, тернополяни будуть проінформовані про це із мас-медіа, — каже начальник ДАІ Тернополя Степан Ранецький. — Окрім цього, в перші дні після нововведнння на вулицях, де буде змінено напрям руху, обов’язково стоятимуть патрулі. Їхнім завданням буде не штрафувати, а роз’яснювати водіям зміни. Ми ж розуміємо, що звичка їздити в двох напрямках у тернополян вироблялася роками.
лихвар
лінкцитувати
13
2008-12-25, 23:51

приватне повідомлення

у нас сьогодні день народження троля - 33 роки :)
HAnS
лінкцитувати
14
2008-12-26, 17:56

приватне повідомлення

лихвар [13]:
-----------------------
> у нас сьогодні день народження троля - 33
> роки :)
-----------------------

Ой, хоч трохи із запізненням, але ВІТАЮ! :)
Гербрандт
лінкцитувати
15
2008-12-26, 22:07

приватне повідомлення

Вітаю файний Тарнополіс зі святом! Хочеться побажати місту, і Антонові зокрема, нових довгих ліній і гарних тролів - але щоб і останній діючий 9тр з партії відкривачів ще попрацював ))
лихвар
лінкцитувати
16
2008-12-27, 00:22

приватне повідомлення

дякую-дякую, сподіваюсь збудеться :)
лихвар
лінкцитувати
17
2008-12-29, 22:52

приватне повідомлення

з нагоди скрого введення одностороннього руху на Хмельницького зробив там прощальну фотосесію:
098 підіймається від тунелю

і перспектива вулиці з тягучкою

а це єдиний у нас богдан а144 на №20, який завдяки тому трафіку не зміг пробитись до тунелю і розвернувся десь в районі вокзалу!! (хз як і де..)

а ззаду у нього вже нема скла.., та й у 117 морда десь підтовклась :)
і мабуть остання (в мене) фотка повороту троля від вокзалу на руську, в головній ролі "заквітчаний" 111 :)
HAnS
лінкцитувати
18
2008-12-30, 12:35

приватне повідомлення

лихвар [17]:
-----------------------
> з нагоди скрого введення одностороннього руху на хмельницького
> зробив там прощальну фотосесію: 098 підіймається від тунелю
> і перспектива вулиці з тягучкою а
> це єдиний у нас богдан а144 на №20,
> який завдяки тому трафіку не зміг пробитись до
> тунелю і розвернувся десь в районі вокзалу!! (хз
> як і де..) а ззаду у
> нього вже нема скла.., та й у 117
> морда десь підтовклась :) і мабуть остання (в
> мене) фотка повороту троля від вокзалу на руську,
> в головній ролі "заквітчаний" 111 :)
-----------------------

Останнє фото - супер просто :)
До речі, у 111 смужка між фарами, там д вона має бути :)
лихвар
лінкцитувати
19
2009-01-01, 15:09

приватне повідомлення

> підведемо деякі підсумки року: баланс тролів: -2 (+145;-
> 001, 089,102) актив (58шт+1): 9тр (19шт+1): -
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=506&lm=525#s-525
....


по аналогії з 2007, трохи підсумкової статистики за 2008.
зміна у кількості ходових тролів: -3 (+ 146; - 016,056,067,093)

ходові (53шт+1):
9тр (15шт+1):
- 014,028,029 (дводверні,1974/76)
- 051,060,068,075,080,082,085;133?,136? (тридверні, 1980-82) + 77=тех.допомога
- 131,132,135 (тісу, тридверні, 1979-81)
14тр (22шт):
- 091,092,138,137,130,139 (14тр02/01/05,1983-84)
- 096-099,101,103-104,106,108,110-112,114-115 (14тр08,1987-89)
- 140-141 (14тр10,1990-91)
т1 (5шт): 116,119,120,123,125 (1992-93)
т1р (5шт): 117,118,122,126,128 (1992-94)
т2 (1шт): 127 (1994)
52522 (2шт): 142-143 (2006)
е183 (3шт): 144,145,146 (2006-08)

недіючі, але мають ще шанси поїхати (6шт):
9тр : [можливо 067, якщо ще існує]
14тр (5шт):
- 089,093 [+086 як резервний кузов]
- 100,102,113 [можливо ще 109]
т1р (1шт): 121


п.с.: у 2007 є неточність, 121 і 134? здохли ще тоді.
> баланс тролів: -2 (+145;- 001,089,102)
мало б бути -4 (+145;- 001,089,102,121,134?)
лихвар
лінкцитувати
20
2009-01-05, 15:34
лихвар [17]:
-----------------------
> з нагоди скрого введення одностороннього руху на хмельницького
> зробив там прощальну фотосесію
-----------------------
5 січня, а транспорт і далі їздить по хмельницького в обох напрямках..
або я щось не зрозумів, або транспорт :)
лихвар
лінкцитувати
23
2009-01-26, 22:35
RVR, http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1044&lm=1063#s-1063

Наша міська рада відзвітувала з а 2008 рік...

http://www.rada.te.ua/news/view/922

Транспорт

Маршрутну мережу міста щодня обслуговують 55 тролейбусів, 226 автобусів і 11 маршрутних таксі. Міський пасажирський транспорт перевіз понад 43 млн. пасажирів., в т.ч. – 30 млн. платних пасажирів, 13,0 млн. пасажирів-пільговиків.

Загалом тролейбусний парк міста складає 62 одиниці, середній вік яких 18,6 років. До 5-річного віку - тільки 5 тролейбусів. Оплачено придбання 3 нових, однак, у зв’язку зі страйком на Львівському заводі, вони ще не отримані. На даний час більше 90% (один з кращих показників в Україні) міського парку автобусів – це нові автобуси Богдан, Еталон, ПАЗ, I-VAN.

У всіх міських автобусах та маршрутних таксі для школярів в період навчання надається 50-ти відсоткова пільга вартості проїзду без обмеження їх кількості. Студентам така пільга надається у «соціальних» автобусах в період з 28 серпня до 28 червня. З початку року в навчальний період тролейбуси перевезли понад 1 млн. учнів та студентів (відшкодовано 380 тис. грн.)...

Готується до прийняття в експлуатацію перший касовий пункт «Подоляни». Разом з новою Схемою організації руху його робота дозволить зменшити затори та загазованість на вулицях.

За результатами перевірок та скарг жителів розірвано угоди з 26 перевізниками, які не справлялись із завданнями, були неввічливими до пасажирів.
лихвар
лінкцитувати
31
2009-02-14, 19:35
хто б міг подумати, що у лютому ще буде сніг?) отже, несподіванці 12-14-..(?) чисел присвячуєтья ;)

"сніговик" нумер 110 та просто гарні тролі 144 і 103 на фоні засніженого "далі нікуди" парку н.в.


а ще сьогодні вдалось зфоткати одного з "могікан" на №7
HAnS
лінкцитувати
32
2009-02-16, 09:59

приватне повідомлення

лихвар [31]:
-----------------------
> хто б міг подумати, що у лютому ще
> буде сніг?) отже, несподіванці 12-14-..(?) чисел присвячуєтья ;)
> "сніговик" нумер 110 та просто гарні тролі
> 144 і 103 на фоні засніженого "далі нікуди"
> парку н.в. а ще
> сьогодні вдалось зфоткати одного з "могікан" на №7
-----------------------

Фотки просто потрясні :)
А 103 взагалі проведений :)
лихвар
лінкцитувати
33
2009-02-16, 23:32
HAnS [32]:
-----------------------
> Фотки просто потрясні :) А 103
> взагалі проведений :)
-----------------------
дякую)
якщо чесно.. :), то 103 був таки проведенений, але не дуже сильно, тому ще трохи підтянутий в фотошопі :)
лихвар
лінкцитувати
38
2009-03-10, 01:17
лихвар [31]:
-----------------------
> хто б міг подумати, що у лютому ще буде сніг?)
-----------------------
дубль №2 - "весняне" свято 8ме березня :)

п.с. увесь сніг, випав за ОДНУ ніч, температура на вулиці - плюсова :)
HAnS
лінкцитувати
39
2009-03-10, 09:58

приватне повідомлення

лихвар [38]:
-----------------------
> дубль №2 - "весняне" свято 8ме березня
> :) п.с. увесь сніг,
> випав за ОДНУ ніч, температура на вулиці - плюсова :)
-----------------------

Полярне місто Тернопіль :)
TFA
лінкцитувати
40
2009-03-10, 14:46
Особливо сподобалася остання фотка, ніби літачок пролітає повз тролейбус:)))
лихвар
лінкцитувати
41
2009-03-11, 22:02
TFA [40]:
-----------------------
> Особливо сподобалася остання фотка, ніби літачок пролітає повз тролейбус:)))
-----------------------
то у мене "боянне" місце - я біля нього живу і часто ходжу))

нарешті розібрався з останніми рейсами наших тролів - їх таки вкоротили (відправлення від збаразького повороту) :
№1 ... 20:56 (21:00), 21:27 (21:30), 21:58 (22:00)
№10 ... 20:58 (21:00), 21:24 (21:22), 21:38 (21:45)
в той час як раніше останні були в 23:00 - 23:30

◂◂1234▸▸
показати всі

Дописування для незареєстрованих користувачів наразі заблоковано

Black Cat Forum, версія 2.3, оновлено 04.2012   ©Design by лихвар   ©Code by HAnS